Pieejamības rīki

Aicinām savlaicīgi iegādāties skolēnu vienoto apģērbu!
Jo jārēķinās ar piegādes termiņiem un logo izšūšanas termiņiem (2 nedēļas).

Skolēnu vienotā apģērba elementi:

• auduma vai trikotāžas veste vai jaka,
• auduma vai trikotāžas džemperi tumši zilā krāsā,
• 4. - 12. klašu izglītojamiem atļauta tumši zila vai pelēka kapučjaka ar drukātu skolas logo,
• auduma žakete vai sarafāns,
• virskrekls ar apkaklīti,
• polo krekls,
• meitenēm "topiņš".

Apģērba elementu krāsa

• tumši zila krāsa (krāsu nosaukumi angļu valodā - cobalt blue, navy)
• polo krekli un "topiņi" var būt tumši zilā krāsā, gaiši zilā krāsā (krāsas nosaukums angļu valodā - light blue), baltā vai dzeltenā krāsā,
tikai sporta nodarbībās ģērbjamie polo krekli un meiteņu "topiņi" būt būt jebkādā krāsā.

Atgādinām, ka skolēnu formas var pasūtīt un iegādāties katrs vecāks vai skolēna pārstāvis patstāvīgi.

Paldies vienam no mūsu skolēnu vecākiem Lienei Bukai (saziņa FB https://www.facebook.com/liana.bukaa) par palīdzību ar vienotā skolas apģērba pasūtīšanu! Liene veic koppasūtījumu skolas skolēnu apģērbam no george.com – ar viņu var sazināties individuāli.

Skolēna vienotā apģērba elementiem jāatbilst prasībām, kas noteiktas Ķeguma vidusskolas Izglītojamo vienotā apģērba lietošanas kārtībai.
Ar Izglītojamo vienotā apģērba lietošanas kārtību var iepazīties šeit (.pdf), izglītības iestādē pie lietvedes vai E-klasē ar savu reģistrēto izglītības iestādes E-klases lietotāju.

Skolēna formas elementus var pasūtīt:

Jāņem vērā, ka veikala noliktava atrodas Anglijā, tāpēc jārēķinās ar papildus izmaksām par muitu un PVN, kā arī ilgākiem piegādes termiņiem.

• Vietnē next.com.lv, meiteņu (Girls) vai zēnu (Boys) sadaļās zem Schoolwear.

Piegāde ir 3 darba dienu laikā ar DPD kurjeru līdz mājas durvīm.
Bezmaksas piegāde ir pasūtījumiem virs 30,00 eiro.

• Pie skolēnu formu ražotājiem Latvijā.

Piemēram, skolasforma.lv, skolasformas.lv, skolenuformas.lv, uniforma.lv, vikrem.lv, profashion.lv, astaro.lv, elmosa.lv, ipark.lv.

Paraugi skolas logo izšūšanai

Dzelteni:

Pelēki:

Zili:

• .pdf formātā.

Skolas logo izmēri patstāvīgai izšūšanai

Skolas logo izmēri uz krūtīm:kegumaskola 2024 skolas apgerbs izmeri uz muguras uz krutim

Skolas logo izmēri uz muguras:

kegumaskola 2024 skolas apgerbs izmeri uz muguras

Skolas logo izšūšana

To varat izdarīt Zarumu izšūšanas darbnīcā (zarumi.lv), kura atrodas Rembates pagastā. Kontaktinformācija: 29182710.

Ja vēl ir neskaidri jautājumi

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem var droši vērsties arī pie skolas direktora Vladimira Samohina, tālrunis 22005595.

Formu paraugi

kegumaskola 2024 skolas apgerbs