Aktualitātes

2a putras diena labie darbi kegumaskola2.a klases skolēni arī šogad piedalās Putras programmā, ko organizē Rīgas dzirnavnieks. Tam par godu mājturības un tehnoloģiju stundā tika vārīta auzu pārslu putra. Lai to padarītu gardāku, klāt likām kārumus - zemeņu ievārījumu un šokolādi. Secinājām, ka putra mūsu klasē ir iecienīta brokastīs un nākamajā gadā jāvāra vairāk. Prieks, ka bērniem garšo!

Šogad Putras programmas ietvaros bija jādara labie darbi, kas sasaucās ar Labo darbu nedēļu. Ilgi nedomājot ķērāmies pie dāvanu gatavošanas mūsu skolas pirmklasniekiem.

9kl saliedesanas Mangalsala kegumaskola 2020Saulainā un mazliet vējainā 29. septembra rītā mēs, 9. klašu skolēni, devāmies uz projekta “Stipra klase – stipri jaunieši” pirmo saliedēšanas pasākumu Mangaļsalā. Pasākumu galvenais mērķis ir palīdzēt jauniešiem apzināties savu lomu kolektīvā, vērtības, stiprās puses, spēju sadarboties komandā, kā arī stiprināt pašiniciatīvu klases kolektīvā.

2a parsteiguma koncerts kegumaskola 2020Pirmdienas rīts 2.a klases skolēniem iesākās ar jauku pārsteiguma koncertu no mākslinieka Laura Valtera. Bērniem bija iespēja klausīties skaistās dziesmas, dziedāt līdzi un aprunāties ar dziedātāju, jo koncerts bija veidots kā saruna.

orientesanas latvijas skolu kauss kegumaskola 202030. septembrī Baložos tika aizvadītas nozīmīgākās skolu orientēšanās sporta sacensības Latvijā - "Latvijas skolu orientēšanās kauss 2020". Ķeguma komercnovirziena vidusskolas komanda absolūtajā vērtējumā izcīnīja 3. vietu 68 skolu konkurencē!!! Sacensībās piedalījās ap 400 skolēnu no visas Latvijas. Ķegumieši par dažām sekundēm piekāpās tādām skolām kā Rīgas Valsts 1. ģimnāzija un Siguldas Valsts ģimnāzija!