Aktualitātes

kegumaskola 3b mini saules sistema x3203.b apņēmās un izdarīja! Izvirzījām mērķi - uzzināt visu par Saules sistēmu un izveidot klasē savu mazo Saules sistēmas modeli.

Vai zinājāt, ka Merkurs un Marss ir kā divi dvīņu brāļi, tiem līdzīgas virsmas? To, ka Venera saņem no saules vairāk enerģijas nekā zeme? Jupiteram ir vismaz 67 dabiskie pavadoņi, bet Saturnam ir savs gredzens, kurš sastāv no ledus un putekļiem? Un Zeme ir vienīgā, uz kuras ir dzīvības pazīmes.

kegumaskola izcila izstade 2020Jau vairāk nekā divas nedēļas Ķeguma skolas izstāžu telpā norisinās būtisks mākslas dzīves notikums – mūsu absolventa – mākslinieka Sandija Greiškāna jaunākā izstāde „Sociālie tīkli”. Izstādi vēro un pārdomā skolēni, vecāki un kolotāji. Šoreiz ieklausīsimies 10. un 11. klases skolēnu spriedumos!

Linda Greine – Mūsdienās bērni un jaunieši savā telefonā vienlaicīgi lieto vairākas sociālās platformas, kurās sazinās viens ar otru, publicē un apmainās ar fotogrāfijām, video un informāciju. Aktuāla tēma. Mākslas darbos ir daudz citātu, kas raksturīgi sociālajiem tīkliem. Manu uzmanību visvairāk pievērsa cigarete un tās citāts: „No savām kļūdām mācies, uz citu kļūdām – taisi karjeru”. Šis citāts man liek paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta.

kegumaskola 4a projektu nedelja 2020Līva Platace – Mēs, 4.A klase, savā projektā paveicām lielu darbu. Pirmajā Projekta dienā apzinājām, kādas profesijas apguvuši mūsu vecāki. Vairākus no viņiem aicinājām ciemos, lai uzklausītu viņu dzīves pieredzi un kaut ko jaunu iemācītos.

Markuss Sebastians Paegle – Mana mamma Laura stāstīja mums par to, kā darbojas Čilli picērijas. Viņa ir to reģionālā tehnoloģe. Uzmanīgi klausījāmies, jo gribējām atbildēt uz sagatavotajiem jautājumiem un dabūt balvas. Bet visvairāk par visu mums patika trīs lielo picu degustācija.