Aktualitātes

nacionalais skalas lasisanas konkurss kegumaskola 2020 rauls viksnins uzvaretajsJau otro gadu mūsu skolas 5. un 6. klašu skolēni piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētājās Nacionālajās skaļās lasīšanas sacensībās, kuras notiek trijās kārtās.

23. janvārī skolas bibliotēkā notika sacensību pirmā kārta, kurā piedalījās 14 mūsu skolas 5. un 6. klašu skolēni: Evelīna Akmeņkalne, Rebeka Prohorova, Annija Skudra, Elizabete Bērziņa, Roberts Mazais, Edže Kelkite, Aleksandra Valdovska, Anita Pučinska, Gunda Grandāne, Rebeka Trofimova, Rauls Vīksniņš, Sanija Laukmane, Linda Auziņa un Elīna Liepa. Paldies skolotājām Rasmai Bogdanovai un Ivetai Barkānei, kuras palīdzēja skolēniem izvēlēties lasāmos fragmentus un sagatavoties konkursam!

kegumaskola teatra izrade sniegparslina 201922. decembra rītā dabā nekas liecināja par to, ka šodien varētu būt sniegs. Kur nu vēl krist no debesīm lielas, skaistas, vējā virpuļojošas sniegpārslas.

Skolas svinību zālē gan šodien virpuļoja sniegpārslas, pūta viesulis, rūķīši un meža zvēri gatavojās svētkiem. Viņi pušķoja eglīti, viens otru atbalstīja un iemācījās, ka izpalīdzība, draudzība un labas savstarpējās attiecības ir galvenais, lai kopā pavadītais laiks būtu izdevies. Tas viss bija iespējams, pateicoties 1.-3. klašu teātra pulciņa “Podziņa” dalībnieku iestudētajai izrādei par Sniegpārsliņu.

kegumaskola atkaribu vielam ne 2019Nav noslēpums, ka valsts pilsētu skolās samilzusi narkotiku un psihotropo vielu lietošanas problēma pusaudžu vidū. Narkotiku dīleriem Nenobriedušo personību vieglprātīgā attieksme pret savu veselību narkotiku dīleriem nes lielu peļņu. Tieši narkotiku ietekmē jaunieši iekļūst dažādās problēmās, kas ir drauds viņu drošībai un dzīvībai, nereti pieļauj likuma pārkāpumus paši, tādejādi sabojājot savas karjeras iespējas nākotnē.

kegumaskola skolenu padome sadraudzibas pasakumaa ogre 2019 janvaris10. janvārī mūsu skolas Skolēnu padomes pārstāvji kopā ar Ogres tehnikuma, Ogres 1. vidusskolas un Ikšķiles vidusskolas pašpārvaldēm devās ciemos pie Ogres valsts ģimnāzijas jauniešiem uz viņu rīkoto sadraudzības pasākumu. Ģimnāzijas absolvente un bijusī pašpārvaldes prezidente Evita uzstājās ar interesantu prezentāciju, kurā bija apkopojusi dažādus padomus saistībā ar pasākumu rīkošanu un pašpārvaldes darba organizēšanu, kurus viņa pati iemācījusies savos vidusskolas gados.

kegumaskola paedusam keguma novadam 2019Arī šī mācību gada decembrī Rūķu labdarības birojā čakli rosījās skolēnu pašpārvaldes rūķīši, pieņemot ziedojumus mūsu novada vientuļajiem vecajiem ļaudīm. Aktivitāte bija liela, un Skolēnu padomei izdevās savākt un iesaiņot 64 pakas, pilnas ar ikdienā lietojamiem produktiem un pat gardumiem. Ziedotāju vidū bija gan skolēni, gan skolotāji, gan novada pašvaldības pārstāvji. Visi arī labprāt iesaistījās Ziemassvētku atklātnīšu rakstīšanā. Savukārt 16. decembrī 5 Skolēnu padomes dalībnieki šīs pakas nogādāja adresātiem.