Aktualitātes

karjeraValsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras departamenta pārstāvji ir izveidojuši piecas video lekcijas, lai ārkārtējās situācijas apstākļos attālināti sniegtu nepieciešamo atbalstu topošajiem absolventiem, viņu vecākiem, kā arī karjeras konsultantiem un citiem speciālistiem, kuri strādā ar skolēniem un jauniešiem.

7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties tiešsaistes testā Eiropas eksāmens. Eiropas eksāmena mērķis ir rosināt zinātkāri un pilnveidot zināšanas par mums, Latviju, Eiropas Savienību, kā arī sekmēt piederību demokrātiskai Eiropai, atzīmējot Eiropas dienu.

kegumaskola 3b mini saules sistema x3203.b apņēmās un izdarīja! Izvirzījām mērķi - uzzināt visu par Saules sistēmu un izveidot klasē savu mazo Saules sistēmas modeli.

Vai zinājāt, ka Merkurs un Marss ir kā divi dvīņu brāļi, tiem līdzīgas virsmas? To, ka Venera saņem no saules vairāk enerģijas nekā zeme? Jupiteram ir vismaz 67 dabiskie pavadoņi, bet Saturnam ir savs gredzens, kurš sastāv no ledus un putekļiem? Un Zeme ir vienīgā, uz kuras ir dzīvības pazīmes.

NAP2020 ES logo2020.gada 29.februārī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 8. un 12.klašu skolēni devās uz gada nozīmīgāko izglītības pasākumu Latvijā - 26. starptautisko izglītības izstādi “Skola 2020″ Ķīpsalā, ko trīs dienās apmeklēja vairāk kā 20 tūkstoši cilvēku.