• 2020 01 28 Karjeras pasakums kegumaskola 320x28.janvārī pašnovērtējuma nodarbības “Veido savu karjeru jau šodien” ietvaros ar Ķeguma vidusskolas 8., 10. un 11. klases skolēniem tikās pārmaiņu un pārvērtību trenere Agrita Grosbarte.

  Nodarbības laikā tika izrunāti jautājumi par tēmu “Mans tēls un tā nozīme karjeras veidošanā”. Skolēniem bija iespēja gūt ieskatu ar tēla veidošanu saistītu profesiju (imidža dizainera, plaša profila friziera, vizāžista un fotogrāfa) ikdienā. Skolēni tika rosināti domāt, kā šodienas hobijs nākotnē var pārtapt par profesiju. Ar praktisku piemēru un nelielu paraugdemonstrējumu palīdzību skolēni tika

  ...
 • http://www.niid.lv/ Nacionālā izglītības iespēju datu bāze

  Nacionālā izglītības iespēju datubāze (NIID.LV) apkopo informāciju par augstākās izglītības, profesionālās vidējās izglītības, vispārējās izglītības un mūzikas un mākslas skolu programmām.

  Mājaslapa piedāvā arī aktuālās izglītības informācijas rakstus, informāciju par:
  atvērto durvju dienām http://www.niid.lv/infodienas 
  infografikas par karjeras veidošanu http://www.niid.lv/infografikas
  karjeras izvēles testus http://www.niid.lv/tests/testi_sakums.htm 

   

  ...
 • karjeras nodarbiba stikla puteji kegumaskola 2019 featured17.aprīlī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas svinību zālē notika izglītojoša karjeras nodarbība 1.- 3. klašu skolēniem “Brīnumainais stikls”.

  Stikla pūtēji no Ventspils iepazīstināja ar savu apbrīnojamo un reto profesiju. Nodarbībā skolēni varēja uzzināt par ikdienā lietojamā stikla iegūšanu un ražošanu un visiem bija iespēja vērot dažādu stikla figūriņu veidošanas paraugdemonstrējumus.

 • NAP2020 ES logoĒnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju

  ...
 • karjeras atbalstsKopš 2017.gada Ķeguma novada pašvaldībā tiek īstenots projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0./16/I/001, kura ietvaros novada skolās tiek sniegti dažāda veida karjeras atbalsta pasākumi. Janvārī kā karjeras konsultante darbu uzsāka pedagoģe Baiba Liepiņlauska.

  Sadarbībā ar vidusskolas administrāciju un klašu audzinātājiem tika izstrādāts karjeras atbalsta pasākuma plāns 2018./2019. mācību gada 2. semestrim. Plāna ietvaros izglītojamajiem tiks dota iespēja apmeklēt Latvijā populārus karjeras atbalsta pasākumus – Ēnu dienu 2019, jauno profesionāļu konkursu “Skills

  ...
© 2019 Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai