Jaunākie Raksti

Vairāk rakstu lasi Aktualitātēs.

Informācija

Strauji tuvojas jaunais mācību gads.

Atgādinājumam dažas lietas.

Skolēnu formas ir obligātas.
Vecāki, sazinieties ar klašu audzinātājiem un vienojieties par vienotu klases formas stilu un elementu.

Fotogrāfijas skolēnu apliecībām.
Skolēniem, kuriem nepieciešams sagatavot skolēnu apliecības, digitālus portretfoto jāiesūta uz e-pastu skola@kegumaskola.lv līdz 15. augustam.

Mācību grāmatu izņemšana skolas bibliotēkā.
Grāmatas tiks izsniegtas, tikai uzrādot savu skolēna apliecību. Grāmatas varēs izņemt no 27. augusta līdz 30. augustam.

Informācija

Logotipu izšūšana

Tie, kuri ir iegādājušies skolas formas elementus (vesti, jaku, polo kreklu u.c.), nogādājiet tos skolā skolas logotipa izšūšanai. Nododot skolas formas elementus izšūšanai, par katru logotipu jāsamaksā 3 EUR.

Visus skolas formas elementus, kuriem nepieciešams izšūt skolas logotipu, ievietojiet vienā iepakojumā. Uz iepakojuma norādiet skolēna vārdu, uzvārdu un klasi.

Skolas formas elementus izšūšanai jānodod skolas dežurantam no 5. augusta plkst. 9:00 līdz 16. augustam plkst. 17:00.

Līdz 9. augustam nodotos skolas formas elementus ar izšūtiem logotipiem varēs saņemt pēc 20. augusta.

Līdz 16. augustam nodotos skolas formas elementus ar izšūtiem logotipiem varēs saņemt pēc 27. augusta.

Neatlieciet uz pēdējo brīdi!

Image

8. augustā skolas stadionā notiks Latvijas Meiteņu futbola čempionāta U12 Attīstības grupas trešā sabraukuma spēles.
Sākums 11:00!

Nedēļas Plāns