13. martā Krīzes vadības padomes sēdē un valdības ārkārtas sēdē tika nolemts saistībā ar vīrusa "Covid-19" izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināt ārkārtējo situāciju, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu.

Visā valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtas situācija līdz 2020. gada 14. aprīlim.

Lēmums paredz pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs no 13. marta. Mācības jānodrošina attālināti.

Skolā nenotiks pulciņu un interešu izglītības nodarbības, sporta treniņi un nodarbībās. Skolas sporta zāle, boksa un karatē telpas būs slēgtas.

Informācija par ārkārtas situāciju

Vairāk informācijas par ārkārtas situāciju un Covid-19 aktualitātēm
var uzzināt Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā.

Videokonference ar IZM ministri

Video pieejams arī šeit.

Piektdien, 2020. gada 13. martā, Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notika videokonference, kurā izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska pārrunāja labākos risinājumus koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai atbilstoši Krīzes vadības padomes lēmumiem, tai skaitā iespējamās divu nedēļu attālinātās mācības pēc skolēnu brīvlaika.

Jaunākie Raksti

Vairāk rakstu lasi Aktualitātēs.

Ikdienas Darbs

Clock Animation

Konsultācijas

konsultācijas

ZPD un skolēnu projekti

logo zpd

bus

Interešu izglītība

interesu izglitiba 003

Svešvalodu eksāmenu norise 12. klasēm
pārcelta uz 2020.gada 12.-15. maiju.
Vairāk informācijas izm.gov.lv.

Skolas misija. Veicināt izglītojamo pašizpausmi, veidojot vispusīgi izglītotu, radošu, atbildīgu un sabiedriski aktīvu personību labvēlīgā un atbalstošā skolas vidē.

Skolas vīzija. Inovatīvā, konkurētspējīgā un individuālā pieejā balstīta izglītības iestāde.

AWARD jauniešu pašiniciatīvas programma

Ķegumā komercnovirziena vidusskolā darbību uzsākusi AWARD jauniešu pašiniciatīvas programma!

Izvirzi savus mērķus - darbojies brīvprātīgajā darbā, pilnveido jaunas prasmes un uzlabo fizisko sagatavotību. Izdzīvo piedzīvojumu ceļojumu un saņem apbalvojumu.

Nāc un iesaisties!

Vairāk informācijas pie skolotājas