20. novembrī bijām viena to tām nedaudzajām vietām Latvijā, kas uzturēja Barikāžu atceres dienas ugunskuru visas dienas garumā. Priecājamies, ka ziņa par to izskanēja arī Latvijas Radio.
8:50 Skolēnu pašpārvalde kopā ar direktora vietnieku saimnieciskajos jautājumos D. Pudriķi, aizšķīla pirmo dzirksteli, bet 9:00 jau parādījās 2.A klase, kura piemeta savas malkas pagales, liekot ugunskuram iedegties ar pilnu spēku. Ik pa desmit minūtēm viena aiz otras nāca kāda jauna klase, ieliekot ugunī savas pagales un atceroties barikāžu laikā notikušo. Un tā – ikviens no mums uzturēja ugunskuru dzīvu laikā no 9 līdz 15.
Priecē, ka skolā darbojas aktīva Skolēnu pašpārvalde, kuras vadītāja ir skolotāja S.J. Rubīna. Tās dalībnieki skolēniem pie ugunskura bija sagatavojuši arī izzinošu aktivitāti. Mazākajām klasēm bija jāsaliek Latvijas Valsts himnas teksts, bet lielākajām – jāatpazīst mūsu zemē nozīmīgas personības, viņu foto piemeklējot vārdu un uzvārdu, kā arī paveikto. Skolēni spēļu loto veidā atsvaidzināja savas zināšanas par mūsu valsti.
Sandra Bērziņa, direktora vietniece
Vairāk foto skatāmi tepat zemāk un galerijā.




