Pieejamības rīki

 • Zināšanas par ceļu uz finansiālo neatkarību

  kegumaskola 2022 karjera zinasanas uz finansialo neatkaribu featured11.maijā 10.klases skolēniem norisinājās Līderības un pašizaugsmes programmas “Southwester Advantage” dalībnieces Zanes Bedikeres vieslekcija “Naudas menendžments – ceļš uz finansiālo neatkarību”. Jaunieši noskaidroja bagātības definīciju, iepazinās ar bagātības līmeņiem. Jaunieši ieraudzīja pasaules iedzīvotāju dalījumu darbiniekos un uzņēmējos.

 • Radošās domāšanas veicināšana vidusskolā

  kegumaskola 2022 karjera radosas domasanas veicinasana featured27. aprīlī 10., 11. un 12. klašu skolēniem norisinājās vieslekcijas “Radošā domāšana”, ko vadīja Rīgas Biznesa skolas darbiniece Alīna Anete Birnika. Nodarbības laikā jaunieši rada atbildes uz jautājumu “Kāpēc ir nepieciešama radošā domāšana?”.

  Lektore pastāstīja par Rīgas biznesa skolu un uzņēmējdarbību. Jaunieši uzzināja, kādas prasmes, zināšanas un spējas ir nepieciešamas uzņēmējiem un kas būtu jāņem vērā tiem, kuri vēlās savu nākotni saistīt ar uzņēmējdarbību. Tāpat jaunieši iepazinās ar piemēriem no Latvijas un pasaules dažādām industrijām, kā tiek

  ...
 • Attālinātais seminārs "Jaunietis darba tirgū: pieredze un izglītība - kur ir balanss?"

  kegumaskola jaunietis darba tirgu 2022 marts2022. gada 4.aprīlī plkst.15.10 Prakse.lv pārstāve Elīna Mazure vadīs izglītojošus semināru attālināti ZOOM vidē par profesijas un augstskolas izvēles iespējām 10., 11. un 12.klašu audzēkņiem.

 • Karjeras atbalsts jauniešiem turpinās

  karjeraKopš 2021. gada septembra esmu uzsākusi darbu Ķeguma komercnovirziena vidusskolā kā pedagogs – karjeras konsultants 7. – 12. klasēm. Sniedzu jauniešiem atbalstu nākotes profesijas, izglītības ceļa izvēlē, izglītoju ar karjeru saistītajos jautājumos un informēju par vērtīgām iespējām redzes loka paplašināsanai, spēju, prasmju attīstīšanai, darba tirgus iepazīšanai.

 • 28. janvārī aicina piedalīties RTU Atvērto durvju dienā

  RTU ADD 2022 featuredKā jau katru gadu, arī šogad RTU ver vaļā durvis, lai aicinātu topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus ielūkoties RTU ikdienā, iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm – sporta iespējām, radošajiem kolektīviem, Studentu parlamentu, biznesa inkubatoru un citām ar studijām RTU saistītām aktivitātēm.

  Pasākums norisināsies 28. janvārī plkst. 12.00–18.00 tiešsaistē, tāpēc interesentiem ir iespēja tajā piedalīties, neizejot no mājām!

 • 3.b klases krustvārdu mīklas konkurss

  krustvardu miklas12.maijā notika 3.b klases krustvārdu mīklas konkurss. Tajā skolēniem vajadzēja parādīt savas zināšanas par dažādām profesijām, to darba priekšmetiem un mācību priekšmetiem skolā, kas var noderēt strādājot dažādās profesijās.

  Konkurss izvērtās ļoti interesants, jo daudzi skolēni demonstrēja labas zināšanas. Lai iegūtu augstāku vietu, bija nepieciešams atbildes iesūtīt e-klasē pēc iespējas ātrāk.

 • Augstskolu atvērtās durvis 2021 tiešsaistē

  augstskolu atvertas dienas 2021 featured15.aprīlī notika virtuāls analogs ikgadējai izglītības izstādei “Skola”, kurā vispārizglītojošo skolu 11. un 12. klašu audzēkņi tika aicināti iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām desmit dažādās Latvijas augstskolās.

 • LU vēstnesis tiešsaistē viesojas Ķeguma komercnovirziena vidusskolā

  LU24. martā Ķeguma komercnovirziena vidusskolā notika LU vēstneša virtuāla vizīte. Plānotais pasākums notika tiešsaistē un tajā piedalījās 10.-12. klašu skolēni.

 • Noslēdzies “ParProf” čempionāts 5. un 6. klasēm!

   kegumaskola Parprof cempionats 5 6 featuredNo 1. līdz 25. martam spēlējot interaktīvo spēli parprof.lv, 5. un 6. klašu skolēniem bija iespējams apgūt informāciju par dažādu profesiju amata pienākumiem un darba specifiku.

 • Izmanto individuālās karjeras konsultācijas!

  individ karj kons7.-12. klašu skolēniem un vecākiem ir iespējams saņemt individuālās karjeras konsultācijas. Pašizziņas testi, profesijas izvēle, izglītības jautājumi un citi aktuāli karjeras izvēles jautājumi.

  Aktuāli tieši šobrīd, kad mācību ekskursijas, ēnu dienas, atvērto durvju dienas un citi klātienes karjeras attīstības atbalsta pasākumi nenotiek.

 • Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns

  Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns 2020./2021. mācību gadam

 • Piedalies tiešsaistes seminārā vecākiem 21.janvārī!

  Seminars vecakiem atbalsts jaunietim kegumaskola 2021Aptaujas rāda, ka vecāku viedoklim ir būtiska loma jauniešu karjeras izvēlē. Un tas ir saprotams, jo ikviens lielu savas dzīves daļu pavada kopā ar vecākiem – kopā tiek dalīti gan prieki, gan bēdas un vecāku padoms vienmēr ir bijis svarīgs.

  Sniedzot atbalstu vecākiem, šī gada 21. janvārī no plkst. 18.00 – 19.00 tiek organizēts tiešsaistes seminārs 7.–12.klašu vecākiem “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”.

 • Apmeklē Rīgas Aeronavigācijas institūta rīkotos bezmaksas tiešsaistes kursus

  Aktuala profesija 2021 RAINo 26.janvāra skolēniem ir iespēja apmeklēt Rīgas Aeronavigācijas tiešsaistes kursus “Aktuāla profesija”.

 • Individuālās karjeras konsultācijas skolā

  Individualas karjeras konsultacijas 2020 1Dzīvē mums dažkārt ir jāpieņem atbildīgi lēmumi. Daudzi no tiem saistās ar nākotnes profesijas izvēli. Ko man patīk darīt vislabāk? Kas man padodās? Kur es varu apgūt sev vispiemērotāko profesiju? Tiek ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem mums jāatbild. Vispirms jau sev. Atbildes dažkārt ir grūti rast, tādēļ ir nepieciešami palīgi. Iespējams, ka Tev var palīdzēt individuāla karjeras konsultācija. Šajā mācību gadā tā ir pieejama arī skolā. Sazināmies, ja varu Tev palīdzēt!

  Pedagogs karjeras konsultants
  Artūrs Pērle

  ...

 • Karjeras nedēļa skolā

  44689 Karjeras nedela 2020 tiesaisteNo 26. līdz 30. oktobrim skolā notika ikgadējā karjeras nedēļa ar devīzi “Klau! Sadzirdi un liec aiz auss!” Pasākuma ietvaros skolā notika daudzveidīgi pasākumi.

 • Karjeras nedēļas 2020 ietvaros - tiešsaistes diskusijas

  karjeras nedeljas diskusijas 2020No 26. līdz 30. oktobrim notiek Karjeras nedēļa, kuras ietvaros jauniešiem, vecākiem un citiem interesentiem ir iespējams iesaistīties tiešsaistes diskusijās. 

 • Pedagogs karjeras konsultants

  NAP2020 ES logo Ceru, ka šajā īpašajā laikā Tev iet labi un esi atradis savu efektivitātes formulu. Varbūt tā ir celšanās un sataisīšanās no rīta tā, it kā dzīve tomēr ritētu normālu gaitu – skolas drēbes, sakopts ķermenis, un tad - pie mācībām! Varbūt Tu sevi motivē, pabeidzot līdz galam katru vienu lietu, pat ja tā ir salīdzinoši maza, piemēram, saklāta gulta vai pabeigts mājas darbs. Varbūt tā ir rūpīga plānošana un paredzamība? Varbūt Tev spēku dod saruna ar cilvēku, kas Tev tic, vai vienkārši apziņa, ka tāds cilvēks ir viena zvana attālumā.

 • Izstāde “Skola 2020”

  NAP2020 ES logo2020.gada 29.februārī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 8. un 12.klašu skolēni devās uz gada nozīmīgāko izglītības pasākumu Latvijā - 26. starptautisko izglītības izstādi “Skola 2020″ Ķīpsalā, ko trīs dienās apmeklēja vairāk kā 20 tūkstoši cilvēku.

 • Ēnu diena 2020

  NAP2020 ES logoIk gadu februāra vidū skolēniem un darba devējiem ir iespēja satikties “Ēnu dienā”. Tā ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia īstenota karjeras izglītības programma, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

 • Nodarbība “Veido savu karjeru jau šodien”

  2020 01 28 Karjeras pasakums kegumaskola 320x28.janvārī pašnovērtējuma nodarbības “Veido savu karjeru jau šodien” ietvaros ar Ķeguma vidusskolas 8., 10. un 11. klases skolēniem tikās pārmaiņu un pārvērtību trenere Agrita Grosbarte.

  Nodarbības laikā tika izrunāti jautājumi par tēmu “Mans tēls un tā nozīme karjeras veidošanā”. Skolēniem bija iespēja gūt ieskatu ar tēla veidošanu saistītu profesiju (imidža dizainera, plaša profila friziera, vizāžista un fotogrāfa) ikdienā. Skolēni tika rosināti domāt, kā šodienas hobijs nākotnē var pārtapt par profesiju. Ar praktisku piemēru un nelielu paraugdemonstrējumu palīdzību skolēni tika

  ...
© 2019 Ķeguma vidusskola