Pieejamības rīki

 • Erasmus+ projekts DE.CO.DE

  eu flag 2015   erasmus decode Logo 

  Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Erasmus+ programmā īstenotais projekts “Attīstot kompetences, pilnveidojam Eiropu”

  Projekta mājas lapa: https://erasmuspluseu.wixsite.com/decode

   


 • Projektā sagatavotās prezentācijas

  Grieķija

  Erasmus+ (Latvia).pptx

  Itālija

  Latvia'a Virtues And s Flaws.pptx
  The Continuing Professional Development of Teachers (CPD).pptx

  Lietuva

  Professionalism and personal brand.pptx

   

 • Projektā sagatavotie video

  Grieķija

  https://youtu.be/R2QioG9FNdQ – Ķeguma komercnovirziena vidusskola skolēna acīm

  Itālija

  https://youtu.be/YvddSCuiono – Latvijas vēsture

  Portugāle

  https://youtu.be/GEEwjJ-LjPE – Ilgtspējīgi uzņēmumi Latvijā

   

 • Mēs Eiropā – tik ļoti līdzīgi, bet tomēr atšķirīgi!

  kegumaskola piedalas erasmus italija 2019 featuredĶeguma komercnovirziena vidusskolai ir bagāta pieredze starptautiskajos projektos. Arī šīs gads nav izņēmums. Jauns mācību gads – jauns projekts. Skola iesaistījusies Erasmus projektā “DE.CO.DE” (Developing Competences, Developing Europe). Projekts paver plašas iespējas gan skolēniem, gan skolotājiem pilnveidot mūžiglītības pamatprasmes personiskajai izaugsmei, sociālajai iekļaušanai, pilsoniskajai aktivitātei un nodarbinātībai.

  Projektā piedalās 5 valstis: Grieķija, Itālija, Portugāle, Lietuva un Latvija. Tā ir iespēja projektā iesaistītajiem dalībniekiem labāk izprast kultūru, vēsturi, tradīcijas, saskatīt kopīgo un atšķirīgo, paplašināt redzesloku, iegūt jaunus draugus. Katra jauna tikšanās – jauna pieredze.

  Tā ir iespēja ne tikai gūt jaunu pieredzi, tā ir arī

  ...
 • Atskats uz Erasmus + “DE.CO.DE” braucienu Lietuvā

  kegumaskola erasmus decode 2019 aprilis featuredŠajā mācību gadā Ķeguma komercnovirziena vidusskolā norisinās Erasmus+ “DE.CO.DE” projekts, kas pulcē jauniešus un skolotājus no Lietuvas, Grieķijas, Portugāles, Itālijas un Latvijas. Aprīļa sākumā norisinājās projekta trešais brauciens, uz kuru devās 9. A klases skolēni Maksims, Sabīne un Rihards, 12.klases skolnieces Annija un Ligita un 11.klases skolniece Amanda, kā arī skolotājas Aija Bluķe un Dzintra Germa-Lemese. Šoreiz tepat netālu Lietuvā - Širvintos pilsētā, kur pavadījām aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu laiku.

  Sešas dienas aizritēja iepazīstot Lietuvu, kā arī attīstot kompetences IT jomā. Nodarbību laikā mācījāmies par medijpratību, drošību internetā, kā “pareizi uzvesties” interneta vidē, kur meklēt uzticamus materiālus savām prezentācijām vai

  ...
 • Erasmus + projekta dalībnieki apgūst eksaktās zinības Portugālē

  kegumaskola erasmus portugale 2019novOktobra nogalē Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 12.klases skolēniem Elīnai Greinei, Artai Liepai, Kristianam Ņorbam un Jurim Sandim Jēgerim skolotāju Ilzes Krastiņas un Signes Janas Rubīnas pavadībā projekta “Erasmus + DE.C.O.DE” ietvaros bija iespēja apmeklēt saulaino un viesmīlīgo Portugāli, nedēļu pavadīt Lisabonas tuvumā esošajā Barreiro pilsētā, apmeklēt nodarbības “Barreiro Casquilhos” skolā.

 • Ķeguma komercnovirziena vidusskola ERASMUS+ projektā “DE.CO.D.E”. Viesošanās Grieķijā

  kegumaskola erasmus decode griekija 2019Laikā no 25.novembra līdz 1.decembrim 8 mūsu skolas pārstāvji - pieci 11. un 12. klases skolēni un trīs skolotāji, devās neaizmirstamā ceļojumā uz silto un saulaino Grieķiju. Šis brauciens tika organizēts pateicoties ES Erasmus + skolu partnerības projektam “Attīstot kompetences, bagātinām Eiropu” (DE.CO.D.E.). Ķeguma komercnovirziena vidusskola ir šī projekta koordinatori un darbojas kopā ar četrām skolām no Grieķijas, Lietuvas, Portugāles un Itālijas. Projekta mērķis ir divu gadu laikā pilnveidot astoņas pamatkompetences - saziņu dzimtajā valodā un komunikāciju svešvalodās, matemātiskās prasmes un pamatprasmes dabaszinībās, tehnoloģijās (STEM) un digitālās prasmes, pilnveidot mācīšanos mācīties, sociālās un pilsoniskās prasmes, pašiniciatīvu un uzņēmējdarbību kā arī kultūras izpratni un izpausmi.

  ...
© 2019 Ķeguma vidusskola