NAP2020 ES logo Ceru, ka šajā īpašajā laikā Tev iet labi un esi atradis savu efektivitātes formulu. Varbūt tā ir celšanās un sataisīšanās no rīta tā, it kā dzīve tomēr ritētu normālu gaitu – skolas drēbes, sakopts ķermenis, un tad - pie mācībām! Varbūt Tu sevi motivē, pabeidzot līdz galam katru vienu lietu, pat ja tā ir salīdzinoši maza, piemēram, saklāta gulta vai pabeigts mājas darbs. Varbūt tā ir rūpīga plānošana un paredzamība? Varbūt Tev spēku dod saruna ar cilvēku, kas Tev tic, vai vienkārši apziņa, ka tāds cilvēks ir viena zvana attālumā.

Vai esi pamanījis, ka šobrīd paralēli mācībām Tu apgūsti nākotnes darba tirgū tik nozīmīgas prasmes:

  • Izcilu digitālo pratību;
  • Spēju sevi motivēt un organizēt;
  • Prasmi risināt problēmsituācijas;
  • Gatavību mainīties un pielāgoties jauniem apstākļiem?

Ja šis laiks Tev ir licis paskatīties uz savu nākotni no cita skatu punkta un ir nepieciešama palīdzība ar karjeru saistītos jautājumos, dod ziņu.

Saziņai ar pedagogu karjeras konsultantu vari izmantot e-klasi vai WhatsApp.

Ilze Dziemisova,
Pedagogs karjeras konsultants
T. 25889014


Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

© 2019 Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai