Pieejamības rīki

Image

Jānis Āmanis – Nacionālā teātra aktieris

Ko Ķeguma skola ir devusi man?

Tā ir pati labākā, jo tā ir mana skola. Tieši šeit esmu guvis savai dzīvei pamatus, kā arī zinības, kuras ļauj man konkurēt darba tirgū un būt par veiksmīgu Nacionālā teātra aktieri. Drosme, atļaušanās, pārliecība, zināšanas, nedaudz bezkaunības un sirsnības - tas ir tas, kas raksturo manu skolu.

Katru rītu, ierodoties skolā, Tu šeit esi gaidīts un jūties daļa no liela organisma. Vienmēr esmu izjutis ieinteresētību tajā, ko skolēns dara vai jautā. Tieši šeit es satiku neaizmirstamus skolotājus, kurus apciemoju joprojām. Un šajās reizēs vienmēr iegriežos arī skolas ēdnīcā, jo citās skolās tik virtuozi pagatavotas pusdienas, kas kutina garšas kārpiņas, neesmu baudījis.

Un neaizmirstama ir tikšanās ar skolas bērniem, jo viņu acu skatieni un smaids liecina, ka esmu šeit atpazīstams mīlēts.

© 2019 Ķeguma vidusskola