Pieejamības rīki

Mūsu sporta skolotāja – pasaules čempionātā vecmeistariem vieglatlētikā

kegumaskola 2023 sports agita kalva torun cempionats vieglatletikaMūsu sporta skolotāja Agita Kaļva nesen atgriezās no Pasaules čempionāta vecmeistariem vieglatlētikā, kas no 27. marta līdz 1. aprīlim norisinājās Polijas pilsētā Toruņā. Aicināju viņu uz īsu sarunu.

Agita, esam jau pieraduši pie Tavām ārpusskolas sportiskajām aktivitātēm, Tu allaž piedalies kādā pasākumā. Padalies, kuri Tev pašai šķiet nozīmīgākie?

Šobrīd pārstāvēju Ķegumu un Ogres novadu pasaules čempionātā vecmeistariem vieglatlētikā Polijā, Toruņā. Man visvairāk patīk skriet, skrienu garās distances. Neesmu izlaidusi gandrīz nevienu “Stirnu buka ” skrējienu.

Kādi bija Tavi iespaidi Toruņā?

Biju patiešām pārsteigta par lielisko sacensību organizāciju. Ne ar ko neatšķīrās no lielajiem pasaules sporta mačiem. Bija augsts līmenis sacensību organizēšanā, ceremoniju izveidē, fotografēšanā, tiešā translācijā, tūlītējā rezultātu atspoguļošanā un sportistu iesildīšanā.

Kurās disciplīnās piedalījies un kādus rezultātus guvi?

1. dienā startēju 8 km krosā ārā, individuāli ierindojos 12. vietā, bet komandas startā – startējām trīs no Latvijas – palikām ceturtās. Līdz 3.vietai pietrūka vien 1 minūtes. Uz trim tas liekas tik maz. Tās pašas dienas pēcpusdienā bija arī 400 m skrējiens. Tajā paliku devītā. Pēc dienu garas atpūtas lecu trīssoli. Biju sestā.

Manuprāt, tie ir lieliski rezultāti. Labs sniegums. Vai Tev ir āķis lūpā to vēl kādreiz atkārtot šāda mēroga sacensībās?

Pilnīgi noteikti, sevišķi, ja sacensības būs tepat Eiropā, kur nav tālu jābrauc un ir pietiekami lētas izmaksas.

Vai Tu jau zini, kur tas notiks, vai esi saņēmusi finansiālu atbalstu?

Eiropas čempionāts notiks turpat Toruņā. Tur ir liela manēža un piemēroti apstākļi. Jā, mani finansiāli atbalstīja Ogres novada pašvaldība.

Mēs esam lepni par Taviem sasniegumiem, lai veicas turpmākajos startos! Paldies, ka atradi laiku sarunai!

Sandra Bērziņa, direktora vietniece

Vairāk foto skatāmi tepat zemāk un galerijā.

© 2019 Ķeguma vidusskola