Augstskolu atvērtās durvis 2021 tiešsaistē

augstskolu atvertas dienas 2021 featured15.aprīlī notika virtuāls analogs ikgadējai izglītības izstādei “Skola”, kurā vispārizglītojošo skolu 11. un 12. klašu audzēkņi tika aicināti iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām desmit dažādās Latvijas augstskolās.

Tiešsaistes pasākumā piedalījās 10 Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā Universitāte, Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības Universitāte, Vidzemes Augstskola, Latvijas Kultūras Akadēmija, Banku Augstskola, RTU Rīgas Biznesa skola, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju Augstskola “RISEBA” un Latvijas Sporta pedagoģijas Akadēmija, prezentējot 2021./2022. mācību gada studiju programmas, informējot par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, un sniedzot atbildes uz to, cik tās ir gatavas globālajai pasaules transformācijai un izaicinājumiem, kas ar to saistās.

Atraktīvo pasākumu vadīja Oskars Lepers (Rīgas Kultūras vidusskolas retorikas skolotājs, pasniedzējs, Radio Star FM Dj, pasākumu vadītājs), un tā ietvaros bija iespēja gan paviesoties kādā no Latvijas augstskolu ZOOM istabām, gan piedalīties erudīcijas spēlē.

Artūrs Pērle, pedagogs karjeras konsultants

augstskolu atvertas dienas 2021

© 2019 Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

  Es piekrītu sīkfailu izmantošanai