Teātra pulciņš turpina darboties

luga sibirijaLatvijā 25. marts ir sēru diena. Tā ir diena, kad 1949. gadā no savām mājām un dzimtenes svešumā tika aizvesti daudzi tūkstoši latviešu – bērni, mātes, tēvi… Daudzi no kuriem daudzi aizgāja bojā, uz mūžiem paliekot Sibīrijas sniegos.

Tagad pasauli un mūsu Latviju ir skāris Covid-19 – arī grūts pārbaudījums. Bet tas netraucē atcerēties Latvijai nozīmīgus vēsture mirkļus. Tāpēc Ķeguma vidusskolas teātra pulciņš iestudē lugu “Sibīrija” par bērniem izsūtījumā. Diemžēl vēl nevaram zināt, kad šo iestudējumu varēsiet redzēt…

Artūrs Ābols, teātra pulciņa vadītājs

luga sibirija meginajumi