Pieejamības rīki

Aktualitātes

kegumaskola 2024 iepazistam izglitibas piedavajumu vidusskolas22. martā skolas Svinību zālē Ķeguma vidusskolas un Birzgales pamatskolas 9. klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar izglītības piedāvājumu topošajiem vidusskolēniem Ogres novada izglītības iestādēs.

Pasākumu atklāja Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Sandra Grunte, bet vadīja ONIP administratīvās un projektu nodaļas vadītāja Zane Mundure.

kegumaskola 2024 datorium skolotaji konference maksligais intelektsPavasara brīvdienās – 12. martā – Ķeguma vidusskolā norisinājās DATORIUM organizētā Code Week skolotāju konference – 2024 “Mākslīgā intelekta rīki – skolotāju jaunie palīgi mūsdienīgā izglītības procesā.” Prieks, ka konferencē piedalījās 7 Ogres novada vidusskolu, 6 pamatskolu un 6 pirmskolas izglītības iestāžu pedagogi. Tas nozīmē to, ka novada izglītības iestādēs mācību process kļūs vēl mūsdienīgāks un interesantāks.

kegumaskola 2024 skolenu pasparvalzu salidojums SkriverosCeturtdien 7.martā Ķeguma skolas Skolēnu pašpārvalde piedalījās pašpārvalžu salidojumā, ko organizēja A. Upīša Skrīveru vidusskola.

Iepazinām Skrīverus piedaloties četrās radošajās darbnīcās – Jauniešu centrā iejutāmies improvizācijas teātru aktieru lomās kopā ar aktieri Krišjāni Berķi, uzzinājām kā top gardās Skrīveru gotiņas un iemēģinājām roku konfekšu gatavošanā, iepazināmies ar Skrīveru Mūzikas un mākslas skolu, kur izbaudījām nelielu kamerkoncertu un noteicām savu personības tipu, veidojot māla pogas.

Skrīveru saldējuma kafejnīcā baudījām visdažādākos saldējumu veidus (arī kartupeļu, mārrutku un ogļu) un izzinājām saldējuma tapšanas procesu.

Tad mājīgajā Skrīveru aktu zālē dziedājām līdzi mūziķiem J. un R. Ķiršiem populārākās dziesmas no latviešu kino filmām un teātra izrādēm, un noslēgumā iepazinām citas skolēnu pašpārvaldes un ballējāmies `90to gadu stilā!

Signe Jana Rubīna, Skolēnu padomes koordinatore

Vairāk foto skatāmi tepat zemāk un galerijā.