Pieejamības rīki

Aktualitātes

Kegumaskola 2024 12 klase atvadas no skolasMaija izskaņā 12. klase aicināja vecākus, draugus un skolotājus uz Laika dārzu, kurā svinēja savas atvadas no skolas. Dž. Balarda darbs “Laika dārzs” jauniešus iedvesmoja veidot savu scenāriju un aicināt viesus kavēties atmiņās par skolas laiku, kurā skolēni kā augi un ziedi ir atraduši savu vietu, savukārt vecāki un skolotāji palīdzējuši tiem uzziedēt.

Kegumaskola 2024 izskanas pasakums31. maija rītā 1. – 11. klašu skolēni un pedagogi pulcējās uz mācību gada noslēgumu skolas svinību zālē. Tas ir tradicionāls pasākums, kurā aplī kā viena liela ģimene atskatāmies uz paveikto mācību gadā, sveicam savus labākos sportistus, konkursu un skašu laureātus, uzvarētājus mācību priekšmetu olimpiādēs, kā arī noskaidrojam, kuri skolēni iekļuvuši TOP 30 skolēnu pulkā, sasniedzot augstākos vidējos vērtējumus.

Kegumaskola 2024 sporta dienaCeturtdien, 30. maijā, Ķeguma vidusskolā notika tradicionālā pavasara sporta diena “Vedam skolu laukā”. Neskatoties uz ļoti karstajiem laika apstākļiem, skolēni un arī skolotāju komanda bija noskaņojušies sporta aktivitātēm, kuras tika rūpīgi plānotas un organizētas ēnas pusē.

Kegumaskola 2024 top30 featured31. maijā skolas mācību izskaņas pasākumā tika noskaidroti un sveikti skolas labākie skolēni – titula TOP 30 ieguvēji. Negaidīta bija divu 5.a klases skolēnu Arta Kūlanta un Gustava Kūmiņa uzvara, iegūstot visaugstāko vidējo vērtējumu 9,25 balles. Aicināju abus uz sarunu, lai noskaidrotu, kā tas ir izdevies.

kegumaskola 2024 skolas soma izrade edgars lipors koklites celojumsMācību gadam noslēdzoties, 29. maijā pie mums sākumskolā viesojās aktieris Edgars Lipors ar izrādi “Koklītes ceļojums”. Bērni iepazina latviešu mūzikas instrumentus.

Vai zināji, ka ģīga zāģē un vīlē, runā pa telefonu un dzied, klabatiņa saimnieko pirtī, bet māla podu var pārvērst par mūzikas instrumentu un tas runā? Šo un vēl daudz citu interesantu faktu šodien bērni uzzināja izzinošajā, jautrajā un atraktīvajā izrādē!

Paldies Edgaram Liporam par radīto iespēju doties kopā ar Mazo Koklīti ceļojumā!