Aktualitātes

jaunsargu solijums kegumaskola 202118. novembrī, atzīmējot Latvijas 103. proklamēšanas gadadienu, Ķegumā, jaunsargu instruktora Edgara Kārkliņa vadībā, tika aizvadīts lāpu gājiens un svinīgais jaunsargu solījums. Jaunsargu solījums ir ļoti svarīgs brīdis turpmākajām jaunsargu gaitām, jo tas nozīmē, ka tagad viņi ir pilnvērtīgi jaunsargi un ir atļauts nēsāt formas tērpus!

ziemciesu pasakalja kegumaskola 2021 featured

23. novembris atnācis ar skaistu pārsteigumu – mūsu 2013. gada absolventa Zigurda Teikmaņa apciemojumu un savas pirmās oriģināldzejas krājuma "Ziemciešu pasakalja" dāvinājumu skolai un atmiņā palikušajiem skolotājiem.

runatprieks sveic latviju kegumaskola 2021Sajūti Latvijas elpu - cik auksta, tā šobrīd ir...
Mēs visi kopā to varam sasildīt!
(A.Stafecka)

Izteiksmīgas runas pulciņa "Runātprieks" audzēkņi un skolotāja L. Markusa - Ciematniece ar pašu sacerētu dzejoli sveic mūsu mīļo Latviju svētkos!

kegumaskola lacplesa diena 00“Es sēdu logā un skatos uz Latvijas karogu. Sarkans, ar baltu šķelts. Sarkans ir demokrātija, balts ir tautas skaidrā sirds, gudrība un gars. Vai tas nav visu cīņu skaistākais panākums, kuru laiks uznesis tik augstu? Mēs nekad nedrīkstam viņu izlaist no acīm. Uz priekšu, karoga nesēji!” – tā savās “Mazajās piezīmēs” rakstījis Kārlis Skalbe.