Aktualitātes

flex 2021Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un „American Councils for International Education” ir priecīgi aicināt skolēnus piedalīties FLEX apmaiņas programmā. Šo apmaiņas programmu sponsorē ASV Valsts departaments, un tās mērķis ir dot iespēju talantīgiem un zinātkāriem Latvijas skolēniem 2022–23 mācību gadu dzīvot Amerikas viesģimenē un mācīties Amerikas vidusskolā.

Pieteikšanās 2022.-2023. akadēmiskā gada programmai beidzas 2021. gada 15. oktobrī.

kegumaskola jaunsardze atgriezusies 2021 featured8. septembrī Klases stundās Jaunsargu instruktors Edgars Kārkliņš prezentēja Jaunsardzes kustību 4.-12. klašu skolēniem. Jaunsargu instruktora mērķis bija veikt rekrutēšanu, lai skolēni pieteiktos Jaunsardzē. Tika demonstrēts Jaunsargu ekipējums un ieroči, stāstīts par mērķiem un uzdevumiem.

kegumaskola dziesmu svetku dalibnieku sveiksana 2021 featured2. septembrī pirms pirmās stundas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Svinību zālē tika sveikti un teikts "Paldies" mūsu 5. - 12.klašu kora "Infinitum" un Zēnu kora "Ziķeri" dalībniekiem. Katrs dalībnieks saņēma Pateicības rakstu no Dziesmu svētku organizētājiem (Valsts Izglītības satura centra) un nelielu mugursomu ar svētku nozīmīti un atbalstītāja "Laima" konfektēm.