Aktualitātes

25marts2021 pieminas bridis25.marts ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Ķeguma novada dome aicina iedzīvotājus to atzīmēt individuāli, noliekot ziedus piemiņas vietās Birzgalē, Tomē un Rembatē.

Vēstules no grāmatas “Sibīrijas haiku” lasīja Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 5.b klases skolnieces Alīse Jansone un Samanta Bodniece, pasniedzējs Artūrs Ābols.

kegumaskola skatuves runa 2021Pavasaris ir atnesis ne tikai spožāku sauli un labas domas, bet arī pārsteidzis mūs ar 1.- 5. klašu skolēnu paveikto darbu skolas un Ogres novada Skatuves runas konkursā, kurš 10. martā notika Ogrē, kad arī ZOOM platformā tika paziņoti rezultāti.

Šis laiks mums apkārt māca pieņemt dažādo, iemācīties nezināmo un piedzīvot nebijušo. Bet tas nenozīmē apstāšanos. Arī mūsu skolas audzēkņi un skolotāji bija gatavi pieņemt šo izaicinājumu un pirmo reizi startēt Ogres novada skatuves runas konkursā tiešsaistē!