Klātienes pieteikšanās mācībām 10. klasē - jau no 14. jūnija!
Uzņemšanas kārtība (.pdf)
Informācija par mācību plāniem (.pdf)

Pieteikšanās uzņemšanai 1. klasēs
tiešsaistē.

Lūgums iegādāties skolēnu formas tērpus savlaicīgi!
Jo jārēķinās ar piegādes termiņiem un logo izšūšanas termiņiem (2 nedēļas).

Iegādājoties formas tērpa elementus, klases ietvaros vienotais elements (audums vai trikotāža, veste vai jaka, žakete vai sarafāns, polo krekls gaiši zilā vai tumši zilā krāsā (krāsu nosaukumi angļu valodā - Light blue, cobalt blue, navy) u.c.) jāsaskaņo ar klases audzinātāju.

Topošo 1. klašu vecāki, kā arī citu klašu vecāki konsultēties par formu iegādi var pie skolotājas Lienes Seržantes, t.: 26452076.

Atgādinām, ka skolēnu formas var pasūtīt un iegādāties katrs vecāks vai skolēna pārstāvis patstāvīgi.
Skolēna formas elementiem jāatbilst prasībām, kas noteiktas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu formas tērpu lietošanas kārtībā.
Ar Izglītojamo formas tērpu lietošanas kārtību var iepazīties šeit (.pdf).

Skolēna formas elementus var pasūtīt:

Jāņem vērā, ka veikala noliktava atrodas Anglijā, tāpēc jārēķinās ar papildus izmaksām par muitu un PVN, kā arī ilgākiem piegādes termiņiem.

• Vietnē next.com.lv, meiteņu (Girls) vai zēnu (Boys) sadaļās zem Schoolwear.

Piegāde ir 3 darba dienu laikā ar DPD kurjeru līdz mājas durvīm.
Bezmaksas piegāde ir pasūtījumiem virs 30,00 eiro.

• Pie skolēnu formu ražotājiem Latvijā.

Piemēram, skolasforma.lv, skolasformas.lv, skolenuformas.lv, uniforma.lv, vikrem.lv, profashion.lv, astaro.lv, elmosa.lv, ipark.lv.

Skolas logo izšūšana

To varat izdarīt Zarumu izšūšanas darbnīcā (zarumi.lv), kura atrodas Rembates pagastā. Kontaktinformācija: 29182710.

Jaunākie Raksti

Vairāk rakstu lasi Aktualitātēs.

Jaunākais bilžu Galerijā

Vairāk skaties Galerijā!

Skolas misija. Veicināt izglītojamo pašizpausmi, veidojot vispusīgi izglītotu, radošu, atbildīgu un sabiedriski aktīvu personību labvēlīgā un atbalstošā skolas vidē.

Skolas vīzija. Inovatīvā, konkurētspējīgā un individuālā pieejā balstīta izglītības iestāde.

Lepojamies un sveicam!

Nedēļas Plāns

Interešu izglītības pulciņi

Interešu izglītības pulciņu
attālinātās norises laiki 2.semestrī.

1.septembris Ķeguma komercnovirziena vidusskolā

12. klases izlaidums 10. jūlijā