Atgādinām, ka skolēnu formas var pasūtīt un iegādāties katrs vecāks vai skolēna pārstāvis patstāvīgi.

Vienīgais nosacījums – skolēna formas elementiem jāatbilst prasībām, kas noteiktas Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu formas tērpu lietošanas kārtībā.

Apstiprinātā kārtība (.pdf) ir apskatāma šeit.

Skolēna formas elementus var pasūtīt:

• Vietnē next.com.lv, meiteņu (Girls) vai zēnu (Boys) sadaļās zem Schoolwear.

Piegāde ir 3 darba dienu laikā ar DPD kurjeru līdz mājas durvīm.
Bezmaksas piegāde ir pasūtījumiem virs 30,00 eiro.

Jāņem vērā, ka veikala noliktava atrodas Anglijā, tāpēc jārēķinās ar papildus izmaksām par muitu un PVN, kā arī ilgākiem piegādes termiņiem.
Skolotāja Liene Seržante vēl joprojām veic koppasūtījumus no šī veikala, piegādes maksu dalot uz sūtītāju skaitu.
Sīkāka informāciju par pasūtīšanu šajā vietnē – pie Lienes Seržantes pa tālruni 26452076 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

• Pie skolēnu formu ražotājiem Latvijā.

Piemēram, skolasforma.lv, skolasformas.lv, skolenuformas.lv, uniforma.lv, vikrem.lv, profashion.lv, astaro.lv, elmosa.lv, ipark.lv.

• Jebkurā citā veikalā, kurā ir Jums nepieciešamais skolēna formas elements.

Skolas logo izšūšanu var pasūtīt pie skolotājas Lienes Seržantes. Skolotāja saņemtās skolēnu formas ved uz Rīgu izšūšanai ar skolas logo.Skolas logo izšūšana ir jāpasūta pie skolotājas Lienes Seržantes. Skolotāja saņemtās skolēnu formas ved uz Rīgu izšūšanai ar skolas logo.

Ja vēl ir neskaidri jautājumi

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem var droši vērsties arī pie skolas direktora Vladimira Samohina, tālrunis 22005595.