Ķeguma komercnovirziena vidusskola

skola@kegumaskola.lv T:65055275

logo 1

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

Skolēna vārds, uzvārds Klase Mācību priekšmets Sasniegums Skolotāja vārds, uzvārds
Rebeka Trofimova 3.a Angļu valoda 3.vieta Dzintra Germa-Lemese
Rūdolfs Puriņš 3.a Angļu valoda atzinība Dzintra Germa-Lemese
Diāna Kanska 3.b Angļu valoda 1.vieta Ilze Krastiņa
Raivo Rutks 3.b Angļu valoda atzinība Ilze Krastiņa
Alise Skrīvele 3.b Angļu valoda atzinība Ilze Krastiņa
Elza Roberta Sprikute 4.a Angļu valoda 1.vieta Ilze Krastiņa
Daniela Karaseva 4.a Angļu valoda 2.vieta Ilze Krastiņa
Latviešu valoda atzinība Edīte Dārzniece
Marta Bērziņa 4.a Latviešu valoda atzinība Edīte Dārzniece
Kristers Emīls Čeveris 4.b Matemātika 2.vieta Silvija Čevere
Matemātikas olimpiāde "Tik vai ... Cik?" 2.vieta valstī Silvija Čevere
Angļu valoda atzinība Dzintra Germa-Lemese
Ernests Damians Cakuls 4.b Angļu valoda atzinība Dzintra Germa-Lemese
Krista Reinverte 5.a Angļu valoda 1.vieta Ilze Krastiņa
Armands Vīksniņš 5.a Angļu valoda atzinība Ilze Krastiņa
Gustavs Krišs Grandāns 5.a Vide un ģeogrāfija 3.vieta Vita Spilberga
Ričards Kalniņš 5.a Mājturība un tehnoloģijas 2.vieta Kaspars Trencis
Nils Vērītis 5.b Angļu valoda 1.vieta Dzintra Germa-Lemese
Viktorija Dušenkova 5.b Angļu valoda 2.vieta Dzintra Germa-Lemese
Tīna Kurpniece 6. Matemātika 1.vieta Zemgales reģionā Anita Lošaka
Laura Teikmane 6. Vide un ģeogrāfija atzinība Evija Miglāne
Kristaps Uvis Ērkšķis 7.a Matemātika 3.vieta Zemgales reģionā Aija Bluķe
Elīza Kanska 7.a Angļu valoda atzinība Zemgales reģionā Ilze Krastiņa
3.vieta Ilze Krastiņa
Sabīne Driviniece 7.a Angļu valoda atzinība Ilze Krastiņa
Anfisa Aļeksejeva 8. Latviešu valoda 1.vieta Iveta Barkāne
Jūlija Miķelsone 8. Angļu valoda atzinība Ilze Krastiņa
Vineta Ulmane 9. Informātika 2.vieta Daugavpils Universitātes rīkotajā olimpiādē "Paskāla ritenis" Oksana Grimaļuka-Nazarova
Latviešu valoda 3.vieta Anna Paltere
Mūzika 3.vieta Liene Seržante
Bioloģija atzinība Evija Miglāne
Santa Ozerska 10. Bioloģija 1.vieta Evija Miglāne
Elīna Trence 10. Bioloģija 1.vieta Evija Miglāne
Samanta Pļaviņa 11. Zinātniski pētnieciskais darbs I pakāpe Rīgas reģionā Evija Miglāne
III pakāpe valstī Evija Miglāne
Bioloģija 2.vieta Evija Miglāne
Loreta Luīze Zaķe 11. Bioloģija 3.vieta Evija Miglāne
Agnese Zeltiņa 12. Ekonomika 1.vieta Vita Spilberga
Matemātika 3.vieta Arnis Rudiņš
Angļu valoda atzinība Ilze Krastiņa
Ilvija Dīcmane 12. Ekonomika 2.vieta Vita Spilberga

 

Sasniegumi sporta sacensībās

Skolēna vārds, uzvārds Klase Nosaukums Sasniegums Skolotāja vārds, uzvārds
Raivo Rozītis 1.b Dambretes sacensības 1.vieta Dzintra Kļava
Dambretes un futbola sacensības 3.vieta
Raivis Ķiršteins 2. Dambretes sacensības 3.vieta Dzintra Kļava
Rebeka Prohorova 2. Dambretes un futbola sacensības 2.vieta Dzintra Kļava
L.Siliņš, M.Kaļva, R.R.Speldziņš, E.Buls, R.Grasis, R.Vīksniņš, K.Mihailova, L.G.Grandāne, A.Buša, K.Dīcmane, L.Postnova, K.Priedoliņa 2.-3. Stafetes "Drošie un veiklie" 3.vieta Jānis Cīrulis
Rauls Vīksniņš 3.a Dambretes sacensības 1.vieta Dzintra Kļava
Renārs Grasis 3.a Pavasara kross 1.vieta Jānis Cīrulis
600m skrējiens 3.vieta
Markuss Kaļva 3.b Pavasara kross 2.vieta Jānis Cīrulis
600m skrējiens 2.vieta
Lūkass Siliņš 3.b Tāllēkšana 1.vieta Jānis Cīrulis
Bumbiņas mešana 2.vieta
V.Ančuka, K.Priedoliņa, L.Postnova 3.ab Rudens kross - 3x500m 3.vieta Jānis Cīrulis
L.Siliņš, R.Grasis, M.Kaļva 3.ab Rudens kross - 3x500m 1.vieta Jānis Cīrulis
L.Postnova, L.Siliņš, G.Vītola, K.Borozinskis, D.Ratkevičs, A.Postnova, L.Steņņikova, L.Lasis, J.S.Jēgers, A.Laučjuna 3.-9. "Lieliskā balva" 1.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva, Arturs Ābols
Krista Bužeriņa 4.a Tāllēkšana 2.vieta Jānis Cīrulis
1000m skrējiens 3.vieta
Rojs Evans Bergs 4.b Pavasara kross 1.vieta Jānis Cīrulis
K.Kolanga, L.Lazdiņa, V.Dušenkova, A.E.Erneste, G.Vītola, A.Sakne, K.Bužeriņa, A.Čerkesa, E.Ratkeviča 4.-5. Tautas bumba 3.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
R.G.Spārniņš, A.Zariņš, A.Vīksniņš, A.A.Žvagins, K.Borozinskis, M.D.Logins, D.Sergejevs, R.E.Bergs, G.Caunītis, R.Krūmiņš 4.-5. Tautas bumba un stafetes 2.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
A.Zariņš, A.Vīksniņš, K.Borozinskis, R.E.Bergs, R.Krūmiņš, K.Bužeriņa, A.Ruņģe, A.Čerkesa, A.E.Erneste, G.Vītola 4.-5. Stafetes "Drošie un veiklie" 3.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
D.Dzemisova, E.Ratkeviča, G.Caunītis, R.Bergs, A.Erneste, K.Kolanga, I.Leumane, G.Vītola, K. Borozinskis, A.Zariņš, K.Voskāns, G.K.Grandāns 4.-5. Olimpiskā diena - pretstafete 3.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
E.Ratkeviča, A.E.Erneste, G.Vītola, K.Voskāns, G.K.Grandāns, R.E.Bergs 4.-5. Olimpiskā diena - orientēšanās 2.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
G.Vītola, K.Bužeriņa, A.Čerkesa 4.-5. Rudens kross - 3x1000m 2.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
K.Voskāns, G.Caunītis, K.Borozinskis 4.-5. Rudens kross - 3x1000m 2.vieta Jānis Cīrulis, Agita Kaļva
A.Postnova, E.Kļaviņa, K.Zabarovska, M.Māliņa, G.Vītola 5.-7. Volejbols 2.vieta Agita Kaļva
Gita Vītola 5.b Bumbiņas mešana 2.vieta Agita Kaļva
Andris Zariņš 5.b Bumbiņas mešana 3.vieta Agita Kaļva
Nauris Ivanovs 6. 800m skrējiens 1.vieta Agita Kaļva
Daniels Ratkevičs 6. Olimpiskā diena - pievilkšanās 3.vieta Agita Kaļva
Olimpiskā diena - atspoles skrējiens 6x10m 2.vieta
Ginters Jukna 6. 60 m/b 3.vieta Agita Kaļva
S.Baltause, V.Māzere, E.Kļaviņa, A.Postnova, K.Zabarovska, L.Greine, D.Ratkevičs, N.Ivanovs, G.Jukna, K.Rūtiņš, P.Rožkalns, K.Bramanis 6.-7. Olimpiskā diena - pretstafete 3.vieta Agita Kaļva, Arturs Ābols
K.Zabarovska, L.Greine, S.Baltause, G.Jukna, K.Bramanis, K.Rūtiņš 6.-7. Olimpiskā diena - orientēšanās 3.vieta Agita Kaļva, Arturs Ābols
P.Rožkalns, D.Ratkevičs, G.Jukna, N.Ivanovs 6.-7. 4x100m stafete 3.vieta Agita Kaļva, Arturs Ābols
Uldis Zirnītis 7.a Lodes grūšana 3.vieta Arturs Ābols
Elīna Kļaviņa 7.b 100m skrējiens 2.vieta Agita Kaļva
Tāllēkšana 1.vieta
A.Laučjuna, S.Kļaviņa, L.Rubene, M.Mihailova, L.Kudiņa, L.Cakule, L.Steņņikova 8.-9. Volejbols 2.vieta Agita Kaļva
Juris Sandis Jēgers 9. 100 m/b 3.vieta Arturs Ābols
1500m skrējiens 3.vieta
Kristiāns Ņorba 9. 400m skrējiens 2.vieta Arturs Ābols
Tāllēkšana 3.vieta
Olimpiskā diena - pievilkšanās 3.vieta
Annija Anna Leleva 10. Pavasara kross 3.vieta Agita Kaļva
Austlēkšana 3.vieta
Loreta Luīze Zaķe 11. 400m skrējiens 2.vieta Agita Kaļva
Emīls Ozolnieks 11. Lodes grūšana 3.vieta Arturs Ābols
Diska mešana 2.vieta
L.Ābele, E.A.Nusberga, L.L.Zaķe, A.A.Leleva 10.-11. 4x100m stafete 2.vieta Agita Kaļva
L.L.Zaķe, A.A.Leleva, E.A.Nusberga 10.-11. Rudens kross - 3x1000m 2.vieta Agita Kaļva
Rihards Bužeriņš 12. Lodes grūšana 2.vieta Arturs Ābols
Olimpiskā diena - pievilkšanās 3.vieta Arturs Ābols
L.Ābele, L.L.Zaķe, A.A.Leleva, S.Rubene, K.Caune, D.Liepiņa, K.Naumovs, D.Trops, E.Ozolnieks, L.Ābele, R.Bužeriņš, K.Kalniņš 10.-12. Olimpiskā diena - pretstafete 2.vieta Agita Kaļva, Arturs Ābols
L.L.Zaķe, S.Veisa, S.Kļaviņa, A.Laučjuna, L.Ābele 10.-12. Olimpiskā diena - smilšu volejbols 3.vieta Agita Kaļva, Arturs Ābols
S.Veisa, A.A.Leleva, S.Rubene, D.Trops, K,Naumovs, E.Ozolnieks 10.-12. Olimpiskā diena - orientēšanās 1.vieta Agita Kaļva, Arturs Ābols
K.Kalniņš, L.L.Ābele, R.Švagris, N.Nagornijs, E.Romaņenkovs, D.Trops, R.Bužeriņš, A.Korešķovs, D.Bogdanovs 10.-12. Futbols 2.vieta Atrurs Ābols

 

Sasniegumi konkursos, skatēs

Skolēna vārds, uzvārds vai kolektīva nosaukums Klase Nosaukums Sasniegums Skolotāja vārds, uzvārds
Sintija Kregzde 1.a Skatuves runas konkurss III pakāpe Guna Krasovska
Roberts Mazais 2. Skatuves runas konkurss III pakāpe Silvija Čevere
Amanda Buša 3.a "Skolēni eksperimentē!" 2.vieta Arturs Ābols
Marta Bērziņa 4.a Skatuves runas konkurss III pakāpe Edīte Dārzniece
1.-4.klašu koris 1.-4. Koru skate I pakāpe Marija Sprukule
5.-12.klašu koris 5.-12. Koru skate I pakāpe Liene Seržante
Andris Andrejs Žvagins 5.b Matemātikas konkurss "Risini! Izvērtē! Pierādi!" 1.vieta Anita Lošaka
Laura Teikmane 6. "Informātikas konkurss 2017" 1.vieta Anita Lošaka
Agnese Šmediņa 7.a "Informātikas konkurss 2017" 3.vieta Oksana Grimaļuka-Nazarova
Kristiāns Tomass Bramanis 7.b Matemātikas konkurss "Risini! Izvērtē! Pierādi!" 1.vieta Aija Bluķe
L.Greina, A.P.Bauerniece, E.L.Logina, E.P.Paegle, A.Vērīte, D.Rubene, M.Saulona 7.-9. Vizuālās mākslas konkurss "Toņi un pustoņi" 1.vieta Ieva Lāce
Jūlija Miķelsone 8. Starptautiskais angļu valodas konkurss "Hippo" fināls (Itālijā) Ilze Krastiņa
Anfisa Aļeksejeva 8. Konkurss "Iepazīsim Latvijas pilsētas: Kurzeme" 2.vieta Vita Livdāne
Elīna Greine 9. "Skolēni eksperimentē!" 2.vieta Arturs Ābols
atzinība Rīgas atklātajā kārtā
Amanda Laučjuna 9. Skatuves runas konkurss III pakāpe Anna Paltere
Vineta Ulmane 9. Konkurss "Nāc un eksperimentēt sāc!" 1.vieta Arturs Ābols
Juris Sandis Jēgers 9. Konkurss "Nāc un eksperimentēt sāc!" 2.vieta Arturs Ābols
Kristiāns Ņorba 9. Konkurss "Nāc un eksperimentēt sāc!" 3.vieta Arturs Ābols
E.Greine, V.Ulmane, L.Poļanska, L.Kudiņa, A.Laučjuna 9. Mūzikas konkurss "Lakstīgala" III vieta Liene Seržante
G.K.Grandāns, M.D.Logins, T.Kurpniece, L.Teikmane 5.-6. Vides un ģeogrāfijas konkurss 1.vieta Vita Spilberga, Evija Miglāne
Elīna Trence 10. Konkurss "Iepazīsti Eiropas Savienību" 1.vieta Vita Spilberga
A.Spilberga, L.Ābele, J.D.Siliņš, L.Bērziņa, K.Caune 10.-12. Mūzikas konkurss "Lakstīgala" atzinība Liene Seržante
Līga Bērziņa 12. Skatuves runas konkurss III pakāpe Sandra Bērziņa

Dibinātājs

Ķeguma novads

Mācību stundu laiki

Mācību stundu laiki, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

1.-6. klasei

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
Pusdienas 11.20 - 11.50
4. stunda 11.50 - 12.30
5. stunda 12.40 - 13.20
6. stunda 13.30 - 14.10
7. stunda 14.20 - 15.00

 

Mācību stundu laiki, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7.-12. klasei

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
4. stunda 11.30 - 12.10
Pusdienas 12.10 - 12.40
5. stunda 12.40 - 13.20
6. stunda 13.30 - 14.10
7. stunda 14.20 - 15.00
8. stunda 15.10 - 15.50

Skolēnu autobusi

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7:20 Kaibala - Ķeguma skola 8:10

16:00 Ķeguma skola -
Kaibala 16:50

Lielvārde • Rembate • Glāzšķūnis

Skatīt visu maršrutu

 

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7:25 Tome - Ķeguma skola 7:58

16:00 Ķeguma skola - Tome 16:35

Berkava • Tomes dienas centrs

Skatīt visu maršrutu


 

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

8:15 Ogre - Ķeguma skola 8:35

Tirgus • Autobusa pietura pie „Maxima” • Ciemupe

Skatīt visu maršrutu

 

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7:50 Birzgale -
Ķeguma skola 8:20

16:00 Ķeguma skola -
Birzgale 16:27

• Lindes parks • Birzgales krusts

Skatīt visu maršrutu

 

Skolas Wi-Fi

realizēts ar
mikrotiklogo
atbalstu

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinYoutubeRSS FeedPinterestShare on Google+

Skolēnu padome

Skolēnu padome, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

seko sociālajos tīklos
Instagram Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome twitter Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome facebook Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome

Ķeguma skolēns, Ķeguma skola, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Skolas avīzes arhīvs

_____________________


Ķeguma Novada Ziņas var lasīt šeit.