Ķeguma komercnovirziena vidusskola

skola@kegumaskola.lv T:65055275

logo 1

skolas salidojums 70 nosvinets

Šis rudens visai skolas saimei aizritēja gaidāmā salidojuma zīmē, jo kopā centāmies izdomāt, kā savas skolas 70. dzimšanas dienu padarīt mīļu, daudzveidīgu un interesantu. Kā liecina daudzās pozitīvās atsauksmes, tas arī izdevās.

Svinējām gadadienu 21. oktobrī ar vairākiem nozīmīgiem pasākumiem, kuros varēja piedalīties ikviens, kurš to patiesi vēlējās.

13.00 Ķeguma kapsētā skanēja flauta, iedegās svecītes pie mūžībā esošo skolas darbinieku un absolventu kapu kopiņām, skanēja dzejas rindas, tēvreize un atmiņu stāstījums. Visi klātesošie varēja pabūt savās domās kopā ar sev tuvajiem. Paldies skolotājām Ņinai Lorencei un Irēnai Skābenei par atmiņu raisīšanu, bet Marijai Sprukulei un Anfisai Aļeksejevai par muzikālo pavadījumu!

15.00 Ķeguma Evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisinājās muzikāls svētbrīdis ar aizlūgumu Ķeguma skolai. To izjusti vadīja mācītājs Ingus Dāboliņš, Dieva vārdi mijās ar Tomes sieviešu ansambļa dziedātajām dziesmām. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks un priekšsēdētāja vietnieks Imants Smirnovs. Ikviens uz skolu devās patiešām apskaidrots un pacilāts. Laika posmā no 16.00 līdz 18.00 absolventi un pensionētie skolotāji, darbinieki, kā arī aicinātie viesi varēja iepazīt skolu akcijā „Prātvēdera maratons”. Tās laikā norisinājās radošās darbnīcas 8 dažādos kabinetos. Balvu nebija, bet par Prātvēderu kļuva katrs, kurš to vēlējās. Paldies skolotājiem Kasparam Trencim, Marijai Sprukulei, Vitai Spilbergai, Ainai Zagorskai, Vitai Livdānei, Ilzei Krastiņai, Arturam Ābolam un Sanitai Čodorei par izdomu darbnīcu organizēšanā!

Bija atvērts arī skolas muzejs, kurā Māra Andersone un Edīte Dārzniece aicināja pāršķirstīt skolas gadu dienasgrāmatas, aplūkot fotogrāfijas un noskatīties digitālos materiālus par skolas vēsturi. Paldies bērnudārza vadītājai Mārai Andersonei par atbalstu skolas vēstures apzināšanā un svētku scenārija sagatavošanā, kā arī izstādes „Skola laikmetu griežos” izveidošanā, tāpat arī viņas čaklajam palīgam Edītei Dārzniecei!

Jau tuvojās svinīgais pasākums, bet viesi vēl plūda straumēm. Kamēr reģistratūra čakli strādāja, viesus izklaidēja Oskara Kļavas vadītā mīmu grupa un viņa paša saksofona spēle. Oskar, paldies arī Tev!

Daudz pārsteidzoši labu atsauksmju ir par svinīgo pasākumu skolas svinību zālē. Tajā iepazinām skolas vēsturi 7 desmitgadēs. Katru no tām atraktīvi pieteica skolnieces Amanda Laučjuna un Arta Liepa. Uz skatuves bija skolotāji Iveta Barkāne, Sandra Bērziņa, Arturs Ābols, Evija Miglāne, Signe Jana Rubīna. Katrs no viņiem veica lielāku vai mazāku uzdevumu kopīgajā skolas stāstā. Bija arī intervētāji, tā mūsu novada domes izglītības speciāliste un kādreizējā absolvente Sandra Čivča intervēja kādreizējo ģeogrāfijas skolotāju un 1. skolas absolventi Anitu Alkšbirzi (Anita Caune), bet pašreizējā mācību pārzine un mūsu vidusskolas absolvente Oksana Grimaļuka –Nazarova sarunājās ar kādreizējo mācību pārzini Ņinu Lorenci. Paaudzes satikās uz pasākumam īpaši veidotas lazdu laipas. Stāstījums un atmiņas mijās ar īpašiem pārsteigumiem: absolventa un starptautisku konkursu laureāta Zigurda Teikmaņa virtuozo klavierspēli, absolventu izpildītajām dziesmām vokāli instrumentālā ansambļa sastāvā (soliste – Madara Barkāne), triju paaudžu sasaukšanos trio (Anita Brinka, Liene Seržante, Amanda Gaile) un citiem skolas skolēnu sagatavotajiem priekšnesumiem.

Īpaši saviļņojošs brīdis bija tas, ka ar savu klātbūtni visa vakara garumā mūs pagodināja Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis. Spilgta un dzirksteļojoša humora pilna viņa uzruna, Izglītības ministrijas goda rakstus par savu devumu izglītībā saņēma mūsu direktors Vladimirs Samohins, skolotāji Arturs Ābols, Dzintra Kļava un Vita Spilberga. Sildīja nolasītās Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītājas Initas Juhņēvičas vēstules. Klāt bija arī mūsu pašvaldības vadītāji: Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks un priekšsēdētāja vietnieks Imants Smirnovs. Pēc novada domes priekšsēdētāja uzrunas novada domes pateicības rakstus saņēma skolotāji Edīte Dārzniece, Anna Paltere, Kaspars Trencis, kā arī saimnieciskie darbinieki – Anita Rozīte un Didzis Pudriķis. Paldies par klāt būšanu un jauko dāvanu arī Birzgales skoliņas vadītājiem Valentīnam un Intai Pastariem!

Pēc svinīgā pasākuma visiem klātesošajiem bija iespēja fotografēties pie lielās ar svecītēm rotātās kūkas skolas priekšā, risināt atmiņas savā lokā, bet 21.00 sveicienam dziedājām savu apdziedāšanās dziesmu un atklājām balli kopā ar grupu „Credo”. Par tās nodrošināšanu paldies pasākumu organizatorei Zanei Auškāpai!

Atpūtas vakarā skanēja mūzika dažādām gaumēm, jo „Credo” dziesmas mijās ar dīdžeja atskaņotajām melodijām, tādēļ vakars aizritēja nemanot: lielajai uguņošanai sekoja 7 jubilejas kūku dalīšana, fotografēšanās „Berga foto” salonā, skolas filmas demonstrēšana svinību zālē, sava dzīpara ieaušana skolas jostā un citas aktivitātes.

70. skolas dzimšanas diena nu nosvinēta, laiks pārdomāt piedzīvoto un pakāpeniski gatavoties nākamajam mūsu kopā sanākšanas brīdim.

Sandra Bērziņa

Dibinātājs

Ķeguma novads

Mācību stundu laiki

Mācību stundu laiki, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

1.-6. klasei

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
Pusdienas 11.20 - 11.50
4. stunda 11.50 - 12.30
5. stunda 12.40 - 13.20
6. stunda 13.30 - 14.10
7. stunda 14.20 - 15.00

 

Mācību stundu laiki, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7.-12. klasei

0. stunda 8.10 - 8.50
1. stunda 9.00 - 9.40
2. stunda 9.50 - 10.30
3. stunda 10.40 - 11.20
4. stunda 11.30 - 12.10
Pusdienas 12.10 - 12.40
5. stunda 12.40 - 13.20
6. stunda 13.30 - 14.10
7. stunda 14.20 - 15.00
8. stunda 15.10 - 15.50

Ķeguma skolas salidojums 2017

Skolēnu autobusi

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7:20 Kaibala - Ķeguma skola 8:10

16:00 Ķeguma skola -
Kaibala 16:50

Lielvārde • Rembate • Glāzšķūnis

Skatīt visu maršrutu

 

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7:25 Tome - Ķeguma skola 7:58

16:00 Ķeguma skola - Tome 16:35

Berkava • Tomes dienas centrs

Skatīt visu maršrutu


 

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

8:15 Ogre - Ķeguma skola 8:35

Tirgus • Autobusa pietura pie „Maxima” • Ciemupe

Skatīt visu maršrutu

 

Skolēnu autobuss, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

7:50 Birzgale -
Ķeguma skola 8:20

16:00 Ķeguma skola -
Birzgale 16:27

• Lindes parks • Birzgales krusts

Skatīt visu maršrutu

 

Skolas Wi-Fi

realizēts ar
mikrotiklogo
atbalstu

Jaunsardzes nodarbības

Jaunsardzes nodarbību grafiks Ķeguma komercnovirziena vidusskolā

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinYoutubeRSS FeedPinterestShare on Google+

2. semestra plānojums

Skolēnu padome

Skolēnu padome, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

seko sociālajos tīklos
Instagram Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome twitter Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome facebook Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome

Ķeguma skolēns, Ķeguma skola, Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Skolas avīzes arhīvs

_____________________


Ķeguma Novada Ziņas var lasīt šeit.